شرایط استفاده از مطالب

 

محتوای منتشره در اکسترا با صرف هزینه و زمان با تلاش تیم نویسندگان مجله همشهری ، طراحان و توسعه‌دهندگان وب طراحی تهیه شده و تمام حقوق آن متعلق وب  سایت اکسترا می‌باشد. بیشتر مطالب اختصاصی بوده و بقیه برگردان اخبار و مقالات سایت های معتبر و پیشرو . ما  تهیه مطالب و گردآوری جزئیات از منابع مختلف، هزینه و وقت زیادی صرف می کنیم. بنابراین تمام حقوق نشر، بازنشر و چاپ این مطالب اعم از کامل (تکی، مجموعه ای) یا درج نقل قولی از آنها در سایر رسانه ها (چاپی، دیجیتال)، متعلق به اکسترا  است.

شرایط استفاده از مطالب این وب سایت به شرح ذیل می‌باشد:

  • استفاده از تمامی مطالب وب‌سایت با ذکر منبع و لینک مستقیم به مقاله ، ویدیو و یا پاد کست وب‌سایت اکسترا کاملا مجاز است. این لینک نباید nofollow باشد که در این صورت تنها به ضرر بازنشر کننده خواهد بود چون از دید گوگل این حرکت scraped content   محسوب شده که به اعتبار دامنه شما لطمه وارد می‌کند.
  •  برای استفاده خاص از مطالب وب سایت اکسترا ، از طریق بخش تماس با ما، مکاتبه کنید.
  • استفاده از بخشی از مطالب یک مقاله یا محتوای وب سایت اکسترا فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم به مقاله اصلی وب‌سایت امکان پذیر است.

هرگونه تقلید و رونوشت بدون لینک مستقیم به مقاله وب‌سایت اکسترا، پیگرد قانونی داشته و  وب‌سایت شما به گوگل گزارش خواهد شد.همانطور که می دانیم  وب‌سایت‌های حرفه ای قسمت زیادی از ترافیک و بازدید خود را از موتور های جستجو مخصوصا گوگل دریافت می‌کنند و هرگونه لطمه به این ترافیک می‌تواند زیان‌ و خسارتهای زیادی را  به موفقیت وب‌سایت متقلب چه در کوتاه‌مدت و چه در بلندمدت وارد نماید. این سیاست‌ ما به منظور حفظ و  صیانت از زحمات تیم  نویسندگان و مترجمان و افراد فنی و حق کپی‌رایت گروه اکسترا می باشد. در صورت قراردادن لینک مستقیم به مقاله یا هر نوع محتوای برداشته شده از وب سایت اکسترا،  مجاز به استفاده از تمام محتوای ما  به هر تعداد که مایل هستید در طول شبانه روز می باشید.

از اینکه وقت گذاشته و به خود و ما احترام گذاشتید  بسیار زیاد متشکریم.