سلب مسئولیت 

 

محتوای ارائه‌شده در این وب‌سایت توسط تیم تحریریه و نویسندگان اکسترا ،  در راستای رسالت خبرنگاری ، تولید محتوای فاخر و ارزشمند مجله های همشهری در فضای اینترنت  و اطلاع رسانی و اعتلاء فرهنگ و دانش  کاربران وب فارسی گردآوری شده است. هدف از تولید و گردآوری این مطالب صرفا آموزش رایگان ، ارتقاء دانش و آگاهی  به عموم می باشد.

تیم نویسندگان اکسترا  همواره در تلاش است که محتوایی دقیق و صحیح منتشر کند؛ در عین حال مطالب درج شده در این وب سایت تنها دیدگاه نویسنده همان مطلب بوده و انتشار آن توسط وب سایت اکسترا لزوما به معنی تایید تمام یا بخشی از محتوا نمی باشد.

تیم اکسترا به‌هیچ عنوان مسئولیت توصیه‌های نقل شده در مطالب را به عهده نگرفته و مسوولیت مطالب ترجمه و یا مصاحبه شده به عهده گوینده و یا نویسنده اصلی می باشد.

 وب‌سایت اکسترا مسئولیت استفاده از مطالب موجود در این وب سایت یا هر عملی که با تکیه بر مطالب این وب سایت صورت گرفته را از خود سلب می کند.

علی‌رغم سلب مسئولیت، تیم تحریریه همیشه صحت و دقت هر محتوایی را قبل از انتشار بررسی کرده و تمام تلاش خود را برای  به‌روزرسانی محتوا می‌کند. بهرحال لازم است که کاربران گرامی قبل از استفاده از آموزش‌های تندرستی ، پزشکی، روانشناسی و زیبایی ذکر شده در این وب سایت با مشورت با متخصصین هر بخش،‌ بهترین تصمیم را بگیرند.

سلب مسئولیت از رپورتاژ ها و آگهی ها

لینک های هدایت شونده به خارج از وب سایت و رپورتاژهای آگهی صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. وب‌سایت اکسترا در تولید محتوای خویش، گاهی اوقات به وب‌سایت‌های مختلفی ارجاع می دهد که برخی آگهی تبلیغاتی (رپورتاژ آگهی) و برخی صرفا لینک‌ برای ارجاع دادن به وب سایت یا شرکتی دیگر (برای اطلاعات بیشتر و…) هستند. این به معنای تایید استفاده از خدمات و محصولات این وب‌سایت‌ها/شرکت ها  توسط اکسترا نبوده و مسئولیت استفاده از این خدمات/محصولات برعهده کاربر و سایت/شرکت ارائه‌دهنده محصول/خدمت است.

همچنین مسئولیت محتوای ارائه شده در رپورتاژ  آگهی ها تماما برعهده شخص آگهی‌دهنده است. در قسمت نویسنده محتوا، رپورتاژهای آگهی از مطالب دیگر تفکیک شده‌اند.